Darmowa dostawa od 149zł

spinki samochodowe

Spinki samochodowe

Drogi majsterkowiczu, witamy Cię w raju. Znajdziesz tu spinki samochodowe uniwersalne, wszelkiej maści, do każdego auta. Dzięki takim akcesoriom możesz nieźle zaszaleć! W dodatku bezpiecznie. Oksymoron? Zapewniamy, że w tym przypadku to szczera prawda.

Kołki samochodowe wykonane są z solidnego tworzywa i zapewnią trwały oraz co równie ważne - bezpieczny montaż. Dostępne są w kilku zestawach, liczących nawet kilkaset sztuk spinek, dzięki czemu możesz wybrać opcję, która najlepiej odpowie Twoim potrzebom. Wiemy, jak bardzo cenisz sobie porządek w swoich skarbach, dlatego spinki do samochodu zostały umieszczone w poręcznych, przejrzystych organizerach z etykietami.

Znajdziesz tu spinki do tapicerki samochodowej, do mocowania uszczelek, nadkoli, zderzaków, kierunkowskazów, osprzętu, bagażnika, plastików w komorze silnika… ufff… Ok, odetchnij. Nie będziemy wszystkich wymieniać. W każdym razie, spinki plastikowe do samochodu mają bardzo wiele funkcji. Są uniwersalne i mogą być stosowane w samochodach osobowych, dostawczych, a także motocyklach. Gładkie, dyskretne i estetycznie wykonane. Dzięki nim odpicujesz swoją brykę bez ryzyka uszkodzeń podczas tych upiększających i funkcjonalnych zabiegów.

Oczywiście, tam gdzie jest montaż, nie może zabraknąć narzędzi do demontażu. Każdy zestaw spinek do tapicerki samochodowej jest zaopatrzony w takie gadżety, jak ściągacze do tapicerki i wyjmaki do spinek.

Kucharz ma swoje przyprawy, krawcowa guziki, a Ty… swoje klipsy do tapicerki samochodowej! A co, zasługujesz na to, by mieć swoje zabawki i stać Cię na nie, bo wszystkie akcesoria, jakie znajdziesz w naszym sklepie są w naprawdę dobrych cenach.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu i życzymy udanych zakupów!

Dostawa i warunki

Zapytaj o produkt