Darmowa dostawa od 149zł

Czarna Taśma Ozdobna Na Koła Felgi Samochodu

Produkt chwilowo niedostępny

zadzwoń Zapytaj o ten produkt tel. +48 737 303 764, (Pon.-Pt. 8.30-15.00)

Opis produktu

Taśma ozdobna na koła felgi samochodu 8M

Taśma ozdobna ma za zadanie poprawić wygląd samochodu i nadać mu bardziej sportowego charakteru. Dzięki kolorowemu dodatkowi pojazd odznacza się w codziennym ruchu i przyciąga uwagę. Pasek chroni krawędź felgi przed rysami i drobnymi uszkodzeniami podczas wjazdów i zjazdów z krawężników. Taśmą możesz ozdobić także inne elementy samochodu, np. lusterka, reflektory czy drzwi.

KOLOR: CZARNY DŁUGOŚĆ: 8 METRÓW

Taśma ozdobna - efektowna i praktyczna

Pasek ozdobny wyróżni Twój samochód spośród innych pojazdów.

Może zostać przyklejona do każdego elementu na zewnątrz oraz wewnątrz pojazdu. 8-metrowa rolka z klejem 3M wystarczy na ozdobienie około 5 kół 16 lub 17-calowych lub 4 większe. Taśma ozdobna łatwo dopasowuje się do kształtu elementu i dobrze przylega, pozostając na feldze na długi czas.

Pasek ozdobny - łatwy w montażu i wytrzymały

Taśma ozdobna wykonana została z odpornego na zużycie, najwyższej jakości materiału PVC. Pasek połączony jest z mocną taśmą 3M, która umożliwia przyklejenie go do dowolnego elementu bez dodatkowego kleju. Taśma nadaje się do samodzielnego montażu. Przed mocowaniem paska należy dokładnie oczyścić ozdabianą powierzchnię z brudu i kurzu, a następnie odtłuścić dołączonymi do zestawu ściereczkami. Samą taśmę najlepiej ogrzać przed oraz po naklejeniu na wybrany element - dzięki temu będzie lepiej przylegać.

Dostawa i warunki

Zapytaj o produkt